گروه طراحی سوشا تا امروز سعی داشته با راحت ترین روش ها ، بهترین خدمات را به تمامی کسب و کار ها ارائه دهد.

رویکرد گروه سوشا تکمیل زنجیره ی خلق ارزش و ایده پردازی و تبدیل تمامی کسب و کار ها به بازار آنلاین بوده است ، که این خود کمکی به دنیای اقتصاد آنلاین است.

“به لطف همبستگی واتحاد بین اعضاء گروه طراحی سوشا ما توانسته ایم تا به امروز تعداد چشم گیری از کسب و کار های نو پا را وارد بازار آنلاین کنیم و نتیجه فوق العاده ای از آن ها ببینیم”

سوشا سال” 1400 خورشیدی ” به طور رسمی فعالیت خود را با این نام ” سوشا آرت ” در میان شما دوستان خوبم شروع کرد و طی این سال ها با تمام فراز و نشیب ها تمام تلاش خود را کرده تا هیچ خلعی در زمینه بازار آنلاینی که برای شما صاحبان کسب و کار ارائه داده وجود نداشته باشد. 

خلاصه ای درباره سبک طراحی بصری و تجربه کاربری سوشا :

وب سایت ما با استفاده از سبک های طراحی (maximalism in composition)  و (maximalism) و (Geometrics shapes) که استفاده شده از اشکال هندسی است، تجربه‌ای منحصر به فرد برای کاربران فراهم می‌کند. از ترکیب رنگ‌های روشن و تیره و استفاده از فضا و نور، صفحاتی زیبا و جذاب ایجاد شده است. با تمرکز بر روی جزئیات و همچنین سادگی و کاربرپسندی، کاربران به راحتی و با لذت می‌توانند به اطلاعات موردنیاز خود دسترسی پیدا کنند. همچنین با استفاده از اشکال هندسی در طراحی صفحات، تازگی و حرکت به وب‌سایت بخشیده شده و تجربه کاربری بهبود یافته است. به طور کلی، وب سایت ما با استفاده از ماکسیمالیسم و چیدمان هندسی، شکوه و زیبایی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.”

97+مشتری های طراحی وب سایت
62+مشتری های عکاسی تبلیغاتی
46+مشتری های طراحی تبلیغاتی
30+مشتری های طراحی ست اداری
IMG 4849 سوشا

شما میتوانید میزان رضایت خودتان را از طریق ایمیل شخصی من به اشتراک بگذارید

sogandramezankhani9731@gmail.com